Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2491

Walentynki w Hadze

2015-02-12 19:37:41 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Nie wiesz dokąd zabrać swoją drugą połówkę w najbliższe walentynki? Sprawdź nasze propozycje!

Czy zastanawialiście się nad spędzeniem Walentynek w jakiś oryginalny sposób? Haga daje Wam taką szansę! Jeśli zdecydujecie spędzić ten wyjątkowy dzień właśnie tam, miasto proponuje wiele romantycznych niespodzianek. 14 lutego w Hadze będzie wiele do zrobienia! To świetna okazja do spędzenia tego wieczoru we dwoje lub zrobienia niespodzianki komuś bliskiemu - rodzicom, cioci, a nawet własnej siostrze!

Oficjalna strona miasta proponuje wiele wskazówek dotyczących 14 lutego. 

Najbardziej romantyczny dzień w roku nie może obyć się bez uroczystej kolacji! Zwiedzanie muzeum z ukochaną osobą, to jedna z kolejnych porad, ale można także wybrać się na spacer po plaży lub na zakupy! Panowie! Coś takiego Wasza walentynka zapamięta na długo! 

Poniżej tylko niektóre z propozycji.

Dzień otwarty w Królewskim Konserwatorium

Podczas dnia otwartego w Królewskim Konserwatorium w Hadze odwiedzający będą mogli zajrzeć dosłownie wszędzie oraz uczestniczyć we wszystkich lekcjach i próbach. W całym budynku dostępny będzie zróżnicowany program w tym występy i koncerty dla dzieci, uczniów, studentów i nauczycieli. 

Więcej informacji na stronie internetowej:www.koncon.nl/opendag

Pokazy specjalne w Omniversum

W czasie Walentynek Omniversum przygotowało wiele atrakcji. Tylko tego dnia od godziny 10:00 niepowtarzalne filmy wyświetlane na gigantycznej kopule!

Więcej informacji na stronie internetowej:www.omniversum.nl

CLUB LUSTIG

Tylko dla tych, którzy lubią zabawę i ostre rytmy już od godziny 00:00 DJ James i wielu innych artystów w klubie Lustig.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.clublustig.nl

Binnenhof

Zakochałaś się w politologu? Binnenhof zaprasza na wycieczki po Ridderzaal w godzinach od 9:30 do 17:00. Każdy zwiedzający ma okazję obejrzeć historyczny pokaz filmowy. 

Od 13:00 rozpoczynają się wycieczki dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.prodemos.nl/Bezoek-Den-Haag

Wielkie czytanie

Biblioteka Nieuw Waldeck zaprasza wszystkie dzieci nieumiejące jeszcze czytać na „wielkie czytanie”. Pociechy będą mogły wysłuchać opowieści, spędzić fantastyczne popołudnie ze swoimi rówieśnikami. Kto wie! Może niektórzy znajdą swoją połówkę już na całe życie! Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11:30.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.nationalevoorleesdagen.nl 

Musical Billy Elliot

Musical Billy Elliot w oparciu o światowej sławy film z niezapomnianą muzyką Eltona Johna, opowiada inspirującą historię chłopca, który odkrywa swoją pasję do tańca i stara się być jej wierny  wbrew woli własnego ojca. Billy Elliot jest uważany za jeden z najlepszych musicali w historii. Billy Elliot inspiruje, zaskakuje i porusza. Jest również hołdem dla talentu, który znajduje się w każdym z nas. 

Po latach sukcesów w dzielnicy West End w Londynie ten niesamowity spektakl dotarł do Hagi. Najmłodsze holenderskie talenty muzyczne postarają się podbić publiczność w Teatrze AFAS Circus. To oszałamiające teatralne wydarzenie pozostanie na zawsze w pamięci.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.billyelliot.nl 

Otwarta scena – OPEN PODIUM

Otwarta scena proponuje koncerty dla entuzjastów muzyki Jazzowej. Start o godzinie 15:00.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.denhaag.com

Lichtroutes in Laak

Wybierzcie się na wycieczkę wzdłuż świetlistych punktów. Istnieją trzy trasy: dwa szlaki (po których idziesz sam lub razem z przewodnikiem) oraz szlak rowerowy. Jedna z tras jest przeznaczona szczególnie dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od wybranej wędrówki całość to prawdziwy pokaz świateł! Będzie można zobaczyć coś pięknego, zjeść coś pysznego  lub zrobić coś zabawnego. Dużo muzyki, poezji, oświetlonych budynków, występów teatralnych i imprez! Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Wstęp od 15:00 do 21:30.

Więcej informacji na stronie internetowej:www.quartierlaak.nl 

Te oraz inne atrakcje czekają na Was już w tę sobotę 14 lutego w Den Haag!

Źródło:www.denhaag.com

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015