Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2626

LUNA MEGA KARNAWAŁOWE WALENTYNKI

2015-02-13 22:27:52 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria A LUNA I JEJ MEGA ARMIA NAJLEPSZYCH LUNOWICZY SZYKUJE SIĘ NA MEGA KARNAWAŁOWE WALENTYNKI !!!!

 

A my NAJDROŻSI KLUBOWICZE serdecznie Was Zapraszamy 14 lutego na odjazdowe, KARNAWAŁOWE WALENTYNKI 2015 :)))) Tego wieczoru gramy specjalnie dla zakochanych, oraz też dla wszystkich wariatów kochających imprezy, szaleństwa i dobrą zabawę, którzy jak co roku będą czuli karnawałowy klimat i razem z nami się przebiorą. :))) Jak zawsze w Lunie specjalnie dla was przygotowaliśmy szereg niespodzianek, gadżetów i najlepszą muzykę, przy której gwarantujemy pełen odlot na 3 muzycznych parkietach. Oprócz tego mamy dla was 2 konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

     Konkurs 1 - To tradycyjna, nasza coroczna konkurencja na najlepsze Karnawałowe przebranie. W trakcie imprezy nasz Fotoman Emotikon smile Martin (AMBLYLINE) będzie robił zdjęcia wszystkim przebrańcom, a my w ciągu tygodnia wybierzemy najlepsze 3 i nagrodzimy nowymi TABLETAMI SAMSUNGA, byście mogli śledzić na bieżąco Lunowskie Newsy. Nagrody do odebrania 21 lutego na imprezie.

     Konkurs 2 - Luna wraz z naszą ekipą Eventową ,,POLISH EVENTS TEAM,, ufundowała 2 bilety, dla zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą, na romantyczną podróż wśród najlepszych klubowych dźwięków na ,,DON'T LET DADDY KNOW,, Evencie, który odbędzie się 21 lutego w Amsterdamie. Zapewniamy dojazd spod wskazanego adresu na imprezę, jak i powrót po imprezie z GTV PARTY BUS, oraz wspólną zabawę razem z całą naszą polską wyjazdową grupą.

Jedynie co musicie zrobić to udostępnić to wydarzenie na swoich profilach facebookowych, dać like i w komentarzu wpisać KARNAWAŁ-WALENTYNKI 2015, oraz być osobiście na imprezie w Lunie 14 lutego, bo własnie wtedy ogłosimy wynik tego Konkursu.

PODSUMOWUJĄC!!!!!!!!!

MUSICIE UDOSTĘPNIAĆ, LAJKOWAĆ KOMENTOWAĆ ORAZ BYĆ OSOBIŚCIE NA TYCH 2 IMPREZACH, BO NASZE NAGRODY JUŻ CZEKAJĄ NA ZWYCIĘZCÓW :)))))))

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015