Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

1947

Galeria Pulchri

2015-01-31 10:50:30 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Studio Pulchri jest galerią zrzeszającą środowisko artystów od 1847 roku...

Stały wzrost liczby jego członków doprowadził do rozbudowy powierzchni wystawienniczej znajdującej się w tamtym okresie pod energicznym i zdecydowanym kierownictwem Hendrik'a Willem'a Mesdag.

Siedziba galerii od 1898 roku mieści się w pięknym budynku w zabytkowym centrum Hagi przy Lange Voorhout 15, dzięki czemu Pulchri ma dostęp do najlepszych sal wystawowych w kraju oraz monumentalnej sali balowej w stylu Ludwika XV, która jest także wykorzystywana jako miejsce ślubów.

W galerii Pulchri artyści pokazują swoje dzieła. Studio oferuje swoim gościom szansę zobaczenia, a także możliwości zakupienia: obrazów, rzeźb, fotografii oraz innych dzieł sztuki. Dzieła sztuki są w większości przypadków wystawione właśnie na sprzedaż. Natomiast artyści mają szansę pokazać swoje prace w siedmiu różnych miejscach usytuowanych na dwóch piętrach budynku. Studio Pulchri organizuje średnio 50 wystaw rocznie, dzięki czemu zawsze przy każdej kolejnej wizycie jest coś nowego do zobaczenia!

W 2012 roku galeria obchodziła 165 lecie istnienia. Pulchri jest naturalnym miejscem spotkań tradycji z innowacją, a w nadchodzącym okresie pragnie nawiązać też współpracę z innymi dyscyplinami poza sztuką.

Podczas odwiedzin zaraz po ekstremalnej dawce wizualnej stymulacji galeria proponuje relaks w swojej kawiarni/restauracji lub (jeśli pozwoli na to pogoda) w ogrodzie na dziedzińcu.

Wstęp

Wstęp do galerii jest bezpłatny. Pulchri jest otwarta sześć dni w tygodniu od wtorku do niedzieli od 11:00 do 17:00.

Dodatkowe informacje

Oczywiście byłoby grzechem wyłączyć takie miejsce z użytku tuż po godzinie 17:00, dlatego Pulchri proponuje całą masę innych możliwości. Pomieszczenia galerii można wynająć na seminaria, spotkania, kolacje i przyjęcia.

Kontakt tel: 070-7200720 – Muzeum Catering.

Pulchri Studio oferuje członkostwo w towarzystwie artystów i miłośników sztuki. Dla artystów oznacza to możliwość wystawienia ich prac, a dla miłośników sztuki dostęp do wielu dodatkowych korzyści. Każdy miłośnik sztuki może także stać się Patronem Pulchri, co oznacza zniżki zarówno przy zakupie dzieł sztuki jak i przy zamówieniach realizowanych w restauracji, oprócz tego: stałe zaproszenia na otwarcia każdego miesiąca i wszystkie dodatkowe imprezy organizowane przez towarzystwo, takie jak wykłady i koncerty oraz otrzymywanie magazynu kwartalnego „Pulchri Blad”).

Rejestracja przez e-mail: info@pulchri.nl

Położenie i kontakt

Lange Voorhout 15
2514 EA Den Haag
Tel: 070-346 17 35

WWW:pulchri.nl

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015