Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

1822

De Uithof

2015-01-31 10:41:34 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Obiekty sportowe i rekreacyjne w jednym miejscu.

De Uithof znajduje się w południowej części Hagi nazywanej - Polder Uithof, Zielony teren wokół budynku również nazywany jest - Uithof. To właśnie tutaj pod jednym dachem znajduje się szeroka gama obiektów sportowych.

De Uithof obejmuje częściowo kryta 400-metrowa ślizgawka (czwarty, najszybszy tor w Holandii po Heerenveen, Groningen i Enschede), dwa kryte lodowiska 30 x 60 metrów, 210 metrowa kryta hala narciarska, kryty tor kartingowy, wewnętrzne i zewnętrzne ścianki wspinaczkowe, siłownie, obiekt fitness, sklepy narciarskie, zaplecze gastronomiczne - w tym: sala balowa, zróżnicowane lokale bankietowe oraz oczywiście ogromne centrum rozrywki. De Uithof oferuje miejsca dla maksymalnie 5000 gości w czasie imprez i uroczystości.

Trochę historii...

Budowę De Uithof rozpoczęto 17 grudnia 1970 r. Obiekt został ukończony oficjalnym otwarciem w dniu 2 stycznia 1973 r. W 1989 roku zbudowano częściowy dach do lodowiska. Pod koniec lat 90 przeniesiono wejście oraz całkowicie zmieniono i rozbudowano cały kompleks. W 2004 roku obiekt strawił pożar. Hala została wtedy zburzona i odbudowana ponownie.

De Uithof proponuje zabawę w 4 strefach rozrywki:

TopZone przeznaczona jest dla osób które nie boją się wysokości i szukają nowych, mocnych wrażeń. Strefa jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i składa się z 14 przeszkód z ciągłym systemem asekuracji. Na szlaku jesteście połączeni na stałe przez instruktora, co gwarantuje, że zarówno dzieci, jak i dorośli mogą bezpiecznie uczestniczyć w zabawie.

PowerZone, to miejsce gdzie możecie spróbować przesunąć swoje granice przy użyciu własnej siły, zręczności i odwagi, których każdy z Was jest „szefem”!

Wasza siła zostanie przetestowana za pomocą bungeerun. Zręczność sprawdzicie dzięki „Mission Impossible” - czy kiedykolwiek widzieliście ten film? Teraz przekonacie się jak to jest, być jego częścią! Tylko uważajcie na plątaninę laserów w tunelach wypełnionych dymem. Natomiast dla zbadania Waszej odwagi przygotowano specjalną drabinę do wspinaczki – tylko nie patrzcie w dół!

KidsZone jest częściowo krytym placem zabaw wypełnionym różnymi urządzeniami do zabawy, gdzie Wasze dzieci mogą zamienić się w poszukiwaczy skarbów. Strefa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-8 lat.

Club 'the Zone' to nowa lokacja gdzie możecie się bawić i relaksować w świetnej atmosferze. Strefa nadaje się do wszelkiego rodzaju imprez przez Was organizowanych. Jest idealnym miejscem z osobnym wejściem, obszernymi siedzeniami, barem, kuchnią, pomieszczeniami dla osób palących, osobnymi toaletami oraz bezpłatnym parkingiem.

Wstęp:

Godziny otwarcia różnią się w zależności od strefy w której chcemy przebywać/aktywności którą chcielibyśmy uprawiać. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.deuithof.nl/openingstijden.Ceny biletów również różnią się między sobą.

De Uithof umożliwia także wykupienie kart podarunkowych na specjalne okazje. Ten oryginalny kupon sportowy daje możliwość wypróbowania wszystkich aktywności.

Warunki prezentu:

- Uithof Voucher nie jest ważny w branży hotelarsko-gastronomicznej,

- karty nie można zamienić na gotówkę.

Dodatkowe informacje:

De Uithof posiada szeroką gamę sklepów, kawiarni i restauracji w zależności od strefy w jakiej
się znajdujecie.

Dojazd i parking:

Jeśli wybieracie się samochodem osobowym z A4 zjazd Den Haag-Zuid (zjazd 12). W pobliżu istnieje możliwość zaparkowania samochodów osobowych.

Dojazd środkami transportu publicznego to:

Tramwaj nr 4 w kierunku: Den Haag De Uithof, przystanek – De Uithof (Tram), Den Haag.

Autobus nr 35 w kierunku Hoek van Holland, przystanek – De Uithof, Den Haag.
Autobus nr 86 w kierunku Schiedam, przystanek – De Uithof, Den Haag.

Położenie i kontakt:

Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

tel: 0900 - 33 84 84 63

e-mail: info@deuithof.nl

www:deuithof.nl

Zorganizowane grupy powyżej 10 osób:

tel: 070 309 96 49

e-mail: sales@deuithof.nl

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015