Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2640

Darmowi przewodnicy po Hadze

2015-01-30 19:30:17 Den Haag
autor: Paweł
zobacz nasze galeria Jeśli jeszcze dobrze nie poznałeś Hagi, to masz okazję przejść się jej uliczkami w towarzystwie przewodnika, który ukaże wszystkie walory tego miasta. A to wszystko zupełnie za darmo.

Żadna mapa czy najlepszy nadajnik GPS nie zastąpi nam osoby, która zna miasto jak własną kieszeń.

Den Haag Greeters: jest organizacją założoną w 2009 roku. Zajmuje się ona oprowadzaniem turystów, organizowaniem spotkań dla nowych mieszkańców, tworzeniem biuletynów informacyjnych oraz pośredniczeniem w relacjach społeczeństwa z prasą.

Urodzeni i wychowani w Hadze wolontariusze poprowadzą nas swoimi ścieżkami po zakamarkach tego urokliwego miejsca. Pokażą nam własny obraz miasta, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiadomościami.

Grupa „Den Haag Greeters” składa się z 70 entuzjastycznych osób tzw. Przyjaciół Miasta. Nie są to profesjonalni przewodnicy, dlatego cała wycieczka zostanie dopasowana pod nasz turystyczny gust. Bez stałych tras, oklepanych definicji i zbędnego pośpiechu a także bez opowieści, które chętnie byśmy ominęli.

Czekają na nas nieznane dla turystów uliczki, parki, restauracje, sklepy i bary. Jeśli interesuje nas architektura, kuchnia czy moda - osoba o takich zainteresowaniach zostanie nam przydzielona. Możliwe jest przejście trasy pieszo lub przy pomocy transportu publicznego.

Rezerwacja:

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie

http://www.denhaaggreeters.nl/index.php?id=86

Czas oczekiwania na przydzielenie nam przewodnika wynosi 2 tygodnie. Informacje o terminie spotkania otrzymamy droga mailową lub SMS-em.

Czas trwania: od 2 do 4 godzin

Ilość osób: maksymalnie do 6 osób w grupie

Koszt: gratis

Język: Den Haag Greeters spróbuje dopasować odpowiedniego kandydata do naszych oczekiwań. Najłatwiej znaleźć przewodnika władającego biegle językiem holenderskim lub angielskim. (język angielski-holenderski)

Więcej informacji na stronie : www.denhaaggreeters.nl

 

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015