Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

3667

Sea Life - podwodny świat

2015-01-30 19:19:17 Den Haag
autor: Gabrysia
zobacz nasze galeria Czy jesteście gotowi na niezwykłą przygodę w podwodnym świecie?!

Poznajcie Sea Life - fascynujący i piękny świat morskich stworzeń: krewetek, krabów, rozgwiazd, płaszczek i rekinów. Odkryjcie ryby z jednej z największych rzek Amazonii. Można tu spotkać nawet piranie! Poczujcie dreszcz i zanurkujcie w głębiny morza w podwodnym tunelu otoczonym 180 000 litrami wody morskiej, gdzie tropikalne rekiny i żółwie znajdują się zaledwie kilka centymetrów od naszej głowy.

Sea Life jest domem dla ponad 200 gatunków różnych morskich stworzeń, które łącznie składają się na 4000 pojedynczych zwierząt wodnych. Oceanarium wspiera również różnego rodzaju akcje oraz organizacje, które chronią morską przyrodę przed zagrożeniami jakie stwarza człowiek.
Sea Life propaguje działania umożliwiające podniesienie świadomości człowieka na temat gatunków zagrożonych wyginięciem, bierze także udział w wielu kampaniach poświęconych ochronie „wodnego życia”.

Wstęp:

Sea Life jest czynne od godziny 10:00, a czas zamknięcia różni się w zależności od sezonu (w lipcu i sierpniu czynne nawet do godziny 20:00).

Oceanarium jest zamknięte 12 i 25 grudnia.

Należy pamiętać, że w weekendy i święta najwięcej odwiedzających pojawia się pomiędzy godziną 12:00 a 15:00 (tzw. godziny szczytu).

Ceny biletów:

Dorośli 14

Dzieci (3-11 lat) 10,50€

Osoby niepełnosprawne 14€ (dorośli), 9€ (dzieci)

Kupując bilety przez internet można zaoszczędzić 2€

Położenie i kontakt:

SEA LIFE Scheveningen
Strandweg 13
2586 JK DEN HAAG
tel: 070-3542100

www: www.visitsealife.nl

Dojazd:

Z dworca Station Den Haag Centraal w kierunku Scheveningen można dojechać tramwajem nr: 9 oraz autobusami nr: 21, 22, 23 (przystanek – Kurhaus).

Ze stacji Station Hollands Spoor w kierunku Scheveningen tramwajem nr: 1 (przystanek – Kurhaus).

Dostęp dla osób niepełnosprawnych:

Sea Life jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajdują się toalety i windy.

Istnieje możliwość wypożyczania wózków inwalidzkich, dla pewności najlepiej dokonać rezerwacji telefonicznej tel. +31 (0) 703542100 oraz poinformować o szacowanym terminie przybycia.

Pies przewodnik może towarzyszyć swojemu panu podczas wizyty w oceanarium.

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015