Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2593

Wymiana danych bankowych w UE

2015-01-30 18:20:40 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Unia Europejska jest zgodna co do tego, że należy walczyć z międzynarodowymi oszustwami podatkowymi. Kraje EU nie zgadzają się jednak na automatyczną wymianę informacji na temat oszczędności cudzoziemców.

Ministrowie Finansów krajów UE nie doszli jeszcze we wtorek do całkowitego porozumienia. Przewiduje się jednak, że nastąpi to do końca tego miesiąca. 

Akta zostały przekazane na zbliżający się szczyt głów państw i rządów 28 krajów europejskich, który odbędzie się w czwartek 20 i piątek 21 marca w Brukseli. Luksemburg chciał tego najbardziej. Kraj, w którym tajemnicę bankową bardzo się ceni, jest w stanie zgodzić się na ewentualne propozycje tylko jeśli wszystko zostanie ustalone przez polityków najwyższego szczebla. 

Europejski Komisarz ds. podatkowych Algirdas Semeta był zawiedziony, gdy usłyszał, że ministrowie finansów nie potrafili dojść do porozumienia. „Pomimo tego jesteśmy bardzo blisko mety.” 

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015