Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

1767

Pomoc w kontroli finansów

2015-01-30 16:48:13 Den Haag
autor: Paweł
zobacz nasze galeria Spotkanie w Stadhuis w Den Haag

Jeżeli borykamy się z problemami finansowymi i ledwie starcza nam pieniędzy do końca miesiąca to śmiało możemy skorzystać z organizowanego przez gemeente Den Haag spotkania.

W sobotę 1 marca od godziny 11:00 do 16:00 w Stadhuis w Den Haag spotkają się mieszkańcy miasta żeby wzajemnie sobie doradzać, dzielić się informacjami oraz pomocą. Ogólnym zamysłem jest aspekt współpracy pomiędzy ludźmi jak np. przez burenhulpcentrale(www.burenhulpcentrale.nl) gdzie sąsiedzi pomagają sobie w codziennych czynnościach jak wychodzenie z psem czy robieniu zakupów.

Uzyskamy rady dotyczące dofinansowań, zwrotu do różnego typu wydatków czy prowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Specjaliści udzielą nam rad jak zapobiegać popadaniu w długi i dobrze funkcjonować przy małych dochodach.

Przy kawie lub herbacie możemy również liczyć na spektakle, warsztaty i pokazy dla dzieci.

Więcej informacji znajdziemy na stronie: www.denhaag.nl/home/bewoners/stadsdelen-en-wijken/centrum/to/Den-Haag-Helpt-Beurs.htm

 

Źródło: www.denhaag.nl

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015