Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2157

Odwołanie od mandatu online

2015-01-30 16:18:20 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria W ciągu minionego roku wpłynęła do budżetu rekordowa kwota za mandaty. Rząd otrzymał do dyspozycji aż 1 mld euro. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że nie wszystkie mandaty zostały wystawione zgodnie z prawem.

Mandatowy głód wydaje się być w rządzie niepohamowany. Z powodu ciągłego wzrostu kwot, na które wystawiane są mandaty, do holenderskiego budżetu wpłynęło w ciągu minionego roku ponad 1 mld euro.

Odwołanie się online

Każdy kto uważa, że otrzymana kara nie została nałożona zgodnie z prawem, może od lutego odwołać się od niej za pośrednictwem strony internetowej: www.om.nl/onderwerpen/verkeer.

Aby się zalogować, potrzebne będą: dane DigiD (elektroniczny podpis) oraz numer CJIB podany w decyzji o przyznaniu mandatu.
Na stronie często dostępne jest również zdjęcie z fotoradaru w dodatku po odpowiedzi na kilka pytań na ekranie komputera pojawi się szansa powodzenia naszego odwołania.

Około 450 000 osób rocznie odwołuję się od otrzymanych mandatów drogowych. „Nie chcę nikogo zniechęcać ale tylko pół procent przypadków rozpatrywanych jest na korzyść odwołującego się” - powiedział Prokurator Generalny Herman Bolhaar w wywiadzie dla De Telegraaf.


Żródlo: www.elsevier.nl

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015