Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

2737

Zameldowanie się będzie trudniejsze

2015-01-30 16:15:58 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Imigranci zarobkowi ze środkowej i wschodniej Europy muszą podawać holenderski adres zamieszkania rejestrując się w gemeente. Rząd sprawdzi czy prawo musi zostać specjalnie dostosowane do tych wymogów. Jest to jedna z umów jakie w czwartek zawarł rząd oraz gminy: Westland, Den Haag i Rotterdam.

Niektóre gminy meldują imigrantów dopiero po okazaniu dowodu, że mieszkają oni pod podanym przez siebie adresem. Od 1-szego lipca więcej gmin zacznie to praktykować. Dzięki temu gemeente szybciej zobaczy czy pod danym adresem nie zamieszkuje zbyt wiele osób, co może wskazywać na oszustwo lub nadużycia.

Zostanie również zbadane czy zgodne z prawem jest wstrzymanie wydania numeru BSN na kilka dni, w przypadku jakichkolwiek podejrzeń co do podanego w urzędzie adresu.
Wszystko wyjaśni się jeszcze w tym miesiącu.

Minister Spraw Socjalnych Lodewijk Asscher (PvdA) oraz Minister Spraw Wewnętrznych Ronald Plasterk (PvDA) rozmawiali w czwartek z radnymi gmin: Westland, Rotterdam i Den Haag. Do tych gmin przybywa relatywnie dużo imigrantów ze środkowej i wschodniej Europy.

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015