Witamy na stronie serwisu  CreativeDenHaag.pl/wiadomości    

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

   Ogloszenia denhaag.pl

1798

Cultuur Jeugd Pas

2015-02-08 12:48:34 Den Haag
autor: Kamil
zobacz nasze galeria Europejska Karta Młodzieżowa w Holandii.

Niejednokrotnie opłaty za bilety wstępu do różnego rodzaju atrakcji turystycznych są zbyt wysokie aby pozwolić sobie na regularne odwiedzanie tychże miejsc.
Jednym ze sposobów zaoszczędzenia jest zaopatrzenie się w kartę zniżkową CJP. Karta CJP pozwala na korzystanie z wielu atrakcji za przystepną cenę. Dodatkowym atutem jest mozliwość uzyskania zniżek na koncerty, festiwale oraz w sklepach i restauracjach.  


Kartę można zamówić na stronie www.cjp.nl (strona w języku holenderskim). Tam również znajdziemy informacje o najbliższych wydarzeniach kulturalnych w Holandii.


Karta jest przeznaczona dla każdego młodego człowieka który nie ukończył trzydziestego roku życia. Jest ona ważna nie tylko na terenie Holandii ale również na terenie innych krajów europejskich w tym Polski. Więcej informacji, w tym listę stałych miejsc w których otrzymamy zniżki, można uzyskać na stronie www.eyca.org (strona w języku angielskim).

Cena:

1 rok - 15€
2 lata - 25€

Dodatkowe informacje:

Osoby posiadające smartfony iphone mogą bezpłatnie pobrać aplikację pokazującą gdzie w pobliżu znajdują się miejsca biorące udział w projekcie Europejska Karta Młodzieżowa.

 
aaaa ddddd ffff fff
 


Za wszelkie wypowiedzi zamieszczone w serwisie odpowiadają ich autorzy. Portal denhaag.pl nie odpowiada za ich treść. Wszystkie materiały na stronie są chronione prawami autorskimi.
CreativeDenHaag
Wszystkie prawa zastrzezone 2015